Dalyvauti kviečiami visi norintys, neribojant amžiaus ir patirties. Dalyvių tikslas – įveikti pasirinktą trasą,
surandant miške kontrolinius punktus nurodyta tvarka. Kiekvieną kartą galite pasirinkti labiausiai sau
tinkamą trasą, atsižvelgdami į savo fizinį ir techninį pasirengimą, savijautą. Pagal amžių dalyviai skirstomi į šias grupes:

M(moterys)/V(vyrai) – 10, 12, 14, 16, 18, 21, 40, 50, 60, 70.

Bus suplanuotos ir paruoštos keturios įvairaus ilgio trasos:

A trasa – 5-7 km

B trasa – 4-5 km

C trasa – 3-4 km

P trasa – 1-2 km (takeliais, pradedantiesiems)

Tikslūs trasų parametrai skelbiami kelios dienos iki renginio pradžios.

Renginio principas toks: dalyvis sekretoriate gauna žemėlapį su norima įveikti trasa, pats atsižymi starto SI stotelėje, išbėga į trasą, ją įveikęs, užfiksuoja laiką finišo stotelėje ir eina pas sekretorių savo SI kortelės nuskaitymui ir rezultato sužinojimui. Visi rezultatai skelbiami DBsporto tinklapyje. Neturintys asmeninės SI atsižymėjimo kortelės galės ją įsigyti ar pasiskolinti iš organizatorių.

REZULTATŲ APSKAITA
Atskirame etape pateikiami rezultatai pagal trasos įveikimo laiką, neskirstant į grupes.
Suminiai rezultatai nustatomi atskirai kiekvienoje grupėje, sumuojant taškus, gautus už 12 sėkmingiausių startų per visus metus. Paskutinio etapo rezultatai neskaičiuojami, kad būtų galima jo metu įteikti prizus. Kiekviename etape taškai skaičiuojami pagal formulę, įvertinant trasos sudėtingumą, ilgį ir jos įveikimo greitį.

Startuoti galima nuo 16 val. iki 18.30 val. Kontroliniai punktai pradedami nurinkinėti nuo 19.30.

Dalyvių mokesčiai: 5 Eur, studentams ir senjorams (65+) 3 Eur, moksleiviams – 2 Eur. Trijų ir daugiau asmenų šeimoms – 50% nuolaida.

Dalyviai už savo sveikatą ir saugumą renginio metu atsako patys, už moksleivius atsako jų treneriai ar tėvai. Dalyvis, užsiregistravęs į renginį, tuo patvirtina, kad yra pasitikrinęs sveikatą, susipažinęs su saugumo taisyklėmis, prisiima visą atsakomybę už savo sveikatą ir saugumą renginio metu ir pasižada dėl to nereikšti jokių pretenzijų organizatoriams.

Laukiame Jūsų miško trasose !